Psichologo konsultacijos

Esu klinikinis psichologas Vitalijus Gafurovas, šiuo metu gyvenu ir dirbu Panevėžyje. Priimu naujus klientus privačioms psichologo konsultacijoms gyvai arba nuotoliniu būdu.

Kaip pasakyti, kas yra psichologas ir kuo jis žmogui gali padėti? Manau, kad tiksliausiai tam tinka mano gerbiamo daktaro/psichoterapeuto Eugenijaus Laurinaičio mintis: „Mano profesija nėra žinoti atsakymus, mano profesija yra žinoti tinkamus klausimus, kurie padėtų žmogui ieškoti atsakymų savyje apie save patį.“

Ar tu esi psichoterapeutas?

Dažnai žmonėms kylantis klausimas prieš pradedant konsultacijas. Psichoterapija yra podiplominis (papildomas) išsilavinimas, kurį gali turėti psichologas, medikas, socialinis darbuotojas (su išimtim ir kitų specialybių atstovai). Psichoterapijos studijos dažniausiai trunka nuo 3 iki 5 metų.

Dar nesu psichoterapeutas, tačiau studijuoju podiplominėse studijose. Šiuo metu studijuoju analitinės krypties psichoterapiją „Praktinės psichologijos“ institute. Programos trukmė – 5 m. Studijas pradėjau 2019 m. Darbe su klientais taikau geštalto ir analitinės terapijos principus.

Paspaudę nuorodą žemiau, galite susipažinti su mano profesine kvalifikacija ir kvalifikacijos kėlimu.

Gyvenimo aprašymas ir kvalifikacijos kėlimas

Individualios psichologo konsultacijos

Panevėžyje privačiai konsultuoju suaugusius, paauglius nuo 15 m. Konsultacijos vyksta kartą per savaitę.

Konsultuoju ir internetu Skype, Zoom

Konsultacijos trukmė – 50 min. Kaina – 30 eurų.

Sporto psichologija

Be to, kad konsultuoju žmones kaip psichologas, dalį laiko skiriu sporto psichologijai, apie kurią, manau, dera papasakoti šiek tiek plačiau. Sportas mano gyvenime visada užimdavo svarbią vietą, 10 metų sportavau shotokan karate ir žinau, ką reiškia ruoštis varžyboms, pralaimėti, abejoti savo sportiniais gebėjimais, bet taip pat žinau ir ką reiškia sunkiai uždirbta pergalė.

Studijų metais susidomėjau sporto psichologija, kurios žinių pradėjau semtis tarptautinėse konferencijose, o vėliau baigiau ir specialų sporto psichologijos kursą nuotoliniu būdu iš FC „Barcelona“ inovacijų centro.

Sportininkai kaip ir bet kurie kiti žmonės gali susidurti su sunkumais, kurie stabdo siekti gerų rezultatų, kelią nerimą, baimę, nepasitikėjimą savimi. Kartais treniruotėse yra pasiekiami puikūs rezultatai, tačiau varžybų metu to paties pasiekti nepavyksta. Dažnai už to slypti tam tikri psichologiniai momentai, kuriuos, gera žinia, įmanoma pažinti ir pakeisti.

Dirbu su sportininkais ir galiu padėti ieškoti atsakymų į iškylančius klausimus, dvejones, ugdyti psichologinius įgūdžius sporte, pasiruošti varžyboms.

Kaip pirmą kartą rasti mano kabinetą?

Mano kabinetas yra Stoties g. 42 (4 aukštas). Įėjimas į pastatą parodytas nuotraukoje. Užlipus į 4 aukštą (paskutinis aukštas pastate), pasukti į dešinę ir eiti iki koridoriaus galo, kur pamatysite duris su iškaba.

Kompetencijos ribos

Kiekvienam psichologui svarbu gerai išmanyti savo amatą. Į gerą amato išmanymą įeina ir kompetencijos ribų suvokimas. Kol kas nesijaučiu pakankamai kompetetingas efektyviai dirbti su poromis ir asmenimis, kuriems kyla klausimai dėl lyties tapatumo. Taip pat nekonsultuoju esant valgymo sutrikimams. Esant reikalui, galiu nukreipti kolegoms, kurie gerai išmano šių klausimų/sunkumų darbo specifiką.

Paskaitos/workshopai

Skaitau paskaitas/workshopus apie sporto psichologiją, stresą, kūrybiškumą. Sutarus dėl sąlygų, skaityti paskaitos ar vesti dirbtuves galiu atvykti į kitus miestus.

Kontaktai

Dėl konsultacijų ar kitais klausimais susisiekti galite:
el. paštu vitalijus.gafurovas@gmail.com