Esu klinikinis psichologas Vitalijus Gafurovas, šiuo metu gyvenu ir dirbu Panevėžyje. Laisvu metu po darbo galiu priimti privačioms psichologo konsultacijoms.

Kaip pasakyti, kas yra psichologas? Manau, kad tiksliausiai tam tinka mano labai gerbiamo daktaro/psichoterapeuto Eugenijaus Laurinaičio mintis: „Mano profesija nėra žinoti atsakymus, mano profesija yra žinoti tinkamus klausimus, kurie padėtų žmogui ieškoti atsakymų savyje apie save patį.“

Nuo 2018 m. rugpjūčio dirbu asociacijoje „Papasakok plačiau“, kuri Panevėžio rajono gyventojams teikia psichologo konsultacijas ir organizuoja bei veda pozityvios tevystės kursus.

Priklausau Europos jaunų sporto psichologų tinklui (European Network of Young Specialists in Sport Psychology -ENYSSP) ir Lietuvos jaunųjų psichiatrų asociacijai (asociacijai gali priklausyti visi psichikos sveikatos srityje dirbantys specialistai).

Gyvenimo aprašymas ir kvalifikacijos kėlimas

Individualios psichologo konsultacijos

Panevėžyje (Stoties g. 42) privačiai konsultuoju suaugusius, paauglius nuo 15 m. ir sportininkus. Konsultacijos vyksta kartą per savaitę. Taip pat konsultuoju ir per Skype.

Konsultacijos trukmė – 45 min. Kaina – 15 eurų.

Paskaitos/mokymai

Vedu streso  valdymo mokymus. Skaitau paskaitas apie sporto psichologiją. Galiu atvykti ir į kitus miestus.

Susisiekti galite el. paštu vitalijus.gafurovas@gmail.com arba telefonu 8 614 97024