Psichologo konsultacijos

Esu klinikinis psichologas Vitalijus Gafurovas, šiuo metu gyvenu ir dirbu Panevėžyje. Laisvu metu po darbo priimu naujus klientus privačioms psichologo konsultacijoms.

Kaip pasakyti, kas yra psichologas ir kuo jis žmogui gali padėti? Manau, kad tiksliausiai tam tinka mano gerbiamo daktaro/psichoterapeuto Eugenijaus Laurinaičio mintis: „Mano profesija nėra žinoti atsakymus, mano profesija yra žinoti tinkamus klausimus, kurie padėtų žmogui ieškoti atsakymų savyje apie save patį.“

Nuo 2018 m. rugpjūčio dirbu asociacijoje „Papasakok plačiau“, kuri Panevėžio rajono gyventojams teikia psichologo konsultacijas ir organizuoja bei veda pozityvios tevystės kursus.
Nuo 2019 m. gegužės mėnesio konsultuoju ir privačiai.

Priklausau Europos jaunų sporto psichologų tinklui (European Network of Young Specialists in Sport Psychology -ENYSSP) ir Lietuvos jaunųjų psichiatrų asociacijai (asociacijai gali priklausyti visi psichikos sveikatos srityje dirbantys specialistai).

Paspaudę nuorodą žemiau, galite susipažinti su mano profesine kvalifikacija ir kvalifikacijos kėlimu.

Gyvenimo aprašymas ir kvalifikacijos kėlimas

Individualios psichologo konsultacijos

Panevėžyje privačiai konsultuoju suaugusius, paauglius nuo 15 m. Konsultacijos vyksta kartą per savaitę.

Mane domina sporto psichologija, kurios žinių esu papildomai įgijęs tarpautinėse konferencijose ir nuotoliniuose mokymuose, todėl galiu konsultuoti ir sportininkus, padėti ruoštis varžyboms.

Konsultuoju ir internetu Skype, Whatsapp ar kt. klientui patogia platforma.

Konsultacijos trukmė – 50 min. Kaina – 20 eurų.

Kaip pirmą kartą rasti mano kabinetą?

Mano kabinetas yra Stoties g. 42 (4 aukštas). Įėjimas į pastatą parodytas nuotraukoje. Užlipus į 4 aukštą (paskutinis aukštas pastate), pasukti į dešinę ir eiti iki koridoriaus galo, kur pamatysite duris su iškaba.

Kompetencijos ribos

Kiekvienam psichologui svarbu gerai išmanyti savo amatą. Į gerą amato išmanymą įeina ir kompetencijos ribų suvokimas. Kol kas nesijaučiu pakankamai kompetetingas efektyviai dirbti su poromis ir LGBT grupei priklausančiais asmenimis, jei klausimai yra susiję su translytiškumo tyrinėjimais. Esant reikalui, galiu nukreipti kolegoms, kurie gerai išmano šių klausimų/sunkumų darbo specifiką.

Paskaitos/workshopai

Skaitau paskaitas/workshopus apie sporto psichologiją, stresą, kūrybiškumą. Galiu atvykti ir į kitus miestus.

Galiu atvykti ir į kitus miestus.

Susisiekti galite:
el. paštu vitalijus.gafurovas@gmail.com arba
telefonu 8 614 97024